آدرس : تهران - بزرگراه ستاری- نرسیده به خلیل آبادی- ساختمان پزشکان حکیم- واحد 14

ایمیل: info@asys.ir , asys.ir@gmail.com , asysiran@yahoo.com

تلفن: 44449616 , 2600075-0910

فاکس: 44429775

 

درباره شرکت آگرین سیس

شرکت بین المللی آگرین سیس
شرکت بین المللی آگرین سیس به عنوان یک شرکت بازرسی و گواهی دهنده پس از احراز صلاحیت توسط اداره کل نظارت بر اجرای سیستم های کیفیت با مجوز شماره ۲۴۸۳ مورخ ۲۴/۱/۸۹ اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران به طور رسمی ثبت و شروع به فعالیت وسیع در سطح کشور نمود.
این شرکت از اکتبر ۲۰۱۰ بعد از احراز صلاحیت مدیران و ممیزان معرفی شده آن نماینده انحصاری شرکت ASYS INTERNATIONAL CERTIFICATION کشور اسپانیا در کشور های فارسی زبان می باشد ASYS جز صاحب نام ترین شرکت های گواهی دهنده در کشور های اروپایی و بویژه آمریکای جنوبی می باشد ASYS علامت تجاری گروه SERVICIO DE CERTIFICACION DE LA CAMARA OFICIAL DE COMERCIO E INDUSTRIA DE MADRID یکی از بزرگترین گروه شرکت های بازرگانی و صنعتی در کشور اسپانیا برای صدور گواهینامه های سیستم های مدیریت و بازرسی می باشد و بخش بازرسی فنی و آزمایشگاهی این گروه نقشی مانند گروه شرکت های TUV در آلمان را درکشور اسپانیا بازی می کند این گروه آخرین بار تحت شماره ۱۱ / C – SC 012 و ۱۱ / C –SC 010 توسط مرکز اعتباردهی ملی کشور اسپانیا ENAC برای صدور گواهینامه های Q-HSE اعتباردهی شده است این گروه جزء معدود شرکت های Full scope در کشور اسپانیا می باشد. با توجه به اصل تفکیک وظایف گروه در جهان با نام ASYS international certification برای صدور گواهینامه های Q HSE و بازرسی فنی شناخته می شود ، دفتر اصلی این شرکت گواهی دهنده در آسیا در کشور مالزی واقع می باشد و دارای نمایندگی هایی در کشورهای ترکیه ، هند و امارات عربی متحده و …. است .
مدیران شرکت آگرین سیس پس از طی دوره های متعدد در کشور مالزی و شرکت در ممیزی در شرکت های مالزیایی و احراز صلاحیت از شرکت ASYS به عنوان سرممیز بین المللی برای استانداردهای مختلف Q – HSE انتخاب شدند.
و طی قرارداد و مجوز شماره SP/ 35/174 مجاز به ممیزی جهت صدور گواهینامه های مدیریت کیفیت ، ایمنی و زیست محیطی در ایران و سایر کشور های فارسی زبان شدند.
ما برای اثبات توانمندیمان جهت اخذ مجوزهای ذیل اقدام نموده ایم:
۱- پروانه خدمات فنی مهندسی از وزارت صنعت معدن و تجارت
۲- عضو انجمن مشاورن مدیریت ایران
۳- تنها شرکت گواهی دهنده دارای تاییدیه CMC در کشور
۴- اخذ پروانه کارشناسی استاندارد توسط اعضای هیت مدیره و ممیزان شرکت