آدرس : تهران - بزرگراه ستاری- نرسیده به خلیل آبادی- ساختمان پزشکان حکیم- واحد 14

ایمیل: info@asys.ir , asys.ir@gmail.com , asysiran@yahoo.com

تلفن: 44449616 , 2600075-0910

فاکس: 44429775

 

درباره شرکت ASYS

معرفی شرکت ASYS INTRNATIONAL CERTIFICATION
ASYSعلامت تجاری گروه خدمات تایید صلاحیت اتاق بازرگانی و صنایع مادرید SERVICIO DE CERTIFICACION DE LA CAMARA OFICIAL DE COMERCIO E INDUSTRIA DE MADRID یکی از بزرگترین گروه شرکت های بازرگانی و صنعتی در کشور اسپانیا برای صدور گواهینامه های سیستم های مدیریت و بازرسی می باشد و بخش بازرسی فنی و آزمایشگاهی این گروه نقشی مانند گروه شرکت های TUV در آلمان را درکشور اسپانیا بازی می کند این گروه آخرین بار تحت شماره ۱۱ / C – SC 012 و ۱۱ / C –SC 010 توسط مرکز اعتباردهی ملی کشور اسپانیا ENAC برای صدور گواهینامه های Q-HSE اعتباردهی شده است این گروه جزء معدود شرکت های Full scope در کشور اسپانیا می باشد. با توجه به اصل تفکیک وظایف گروه در جهان با نام ASYS international certification برای صدور گواهینامه های Q HSE و بازرسی فنی شناخته می شود.
بخش صدور گواهینامه گروه خدمات تایید صلاحیت اتاق بازرگانی و صنایع مادرید در سال ۱۹۹۰ در شهر مادرید اسپانیا با هدف انجام بازرسی ها و ممیزی سیستمی و صدور گواهینامه های سیستم مدیریت Q – HSE تاسیس شد.
با توجه به همکاری مستمر شرکت ASYS با اداره استاندارد کشور اسپانیا و اخذ تاییدیه از مرجع تایید صلاحیت آن کشور ENAC و حضور فعال در کشورهای آمریکای لاتین و اروپا، این شرکت امروز مبدل به یکی از موفق ترین شرکت های گواهی دهنده در اروپا و آمریکای جنوبی شده است.
این شرکت در حال حاضر مجاز به صدور تمام گواهینامه های کیفیت ، ایمنی و زیست محیطی ( FULL SCOPE ) بجز استاندارد ISO/TS/16949 می باشد.
از سال ۱۹۹۸ شرکت ASYS ، اقدام به تاسیس دفاتر و اعطای نمایندگی جهت بازرسی و صدور گواهینامه های Q – HSE در کشورهای آسیایی نمود و در حال حاضر این شرکت دارای نمایندگی های در کشورهای چین ، مالزی ، هند ، ترکیه ، امارات متحده عربی و ایران می باشد.
در سال ۱۹۹۹ شرکت ASYS اقدام با اخذ تاییدیه از COFRAC فرانسه نمود که بر اساس آن مجاز به صدور گواهینامه های سیستم های مدیریت کیفیت، ایمنی و زیست محیطی تحت اعتبار فرانسه شد. اما گواهینامه های این شرکت عمدتا در آسیا و آمریکای لاتین تحت اعتبار کشور اسپانیا صادر شده و تنها به درخواست مشتریان اقدام به ثبت و صدور تحت اعتبار COFRAC فرانسه می شود.
شرکت ASYS در حال حاضر با داشتن بیش از ۴۷ آزمایشگاه تخصصی در اسپانیا و کشورهای آمریکای جنوبی که بر اساس استاندارد ISO 17025 مدیریت می شوند جزء همکاران ادارات استاندارد آن کشورها در ارتباط با صدور گواهینامه محصول می باشند.
در حال حاضر صدور استانداردهای Q-HSE در شرکت ASYS بر اساس استاندارد ISO 17021 و قوانین IAF و خطوط راهنمای اتحادیه اروپا ( EC DIRECTIVES ) انجام می شود.
در سال ۲۰۱۰ شرکت ASYS نمایندگی صدور گواهینامه های خود را در کشور ایران و سایر کشورهای فارسی زبان ( افغانستان و تاجیکستان ) به شرکت بین المللی آگرین سیس تحت قرارداد شماره ۱۶/۹/۲۰۱۰ مورخ SP/ 35/174 سپرد.
همچنین بر اساس این تفاهم نامه شرکت بین المللی آگرین سیس مکلف شد اقدام به اخذ مجوز از نظام تایید صلاحیت ایران نموده تا در صورت درخواست مشتریان شرکت ASYS گواهی مشترک با شرکت آگرین سیس تحت اعتبار ایران صادر شود.