آدرس : تهران - بزرگراه ستاری- نرسیده به خلیل آبادی- ساختمان پزشکان حکیم- واحد 14

ایمیل: info@asys.ir , asys.ir@gmail.com , asysiran@yahoo.com

تلفن: 44449616 , 2600075-0910

فاکس: 44429775

 

جایزه ملی مدیران نام آور عرصه صنعت و اقتصاد

در تمام جهان جوایزی برای مدیران و سازمان هایی  که نقشی در کارآفرینی و پیشرفت علم وتکنولوژی و بهبود اقتصاد بازی می کنند طراحی شده و به این سازمانها و مدیران منتخب داده می شود. در کشور ما نیز جایزه های مانند جایزه ملی کیفیت ، جایزه تعالی سازمانی ، جایزه کارافرینی و غیره طراحی شده و به سازمان های منتخب داده می شود.

شرکت بین المللی آگرین سیس با اخذ مجوز از نهادهای ذیصلاح با الگو برداری از مدل جایزه کارآفرینان اسپانیا اقدام به طرح ریزی جایزه نام آوران صنعت و اقتصاد در ایران و کشور های فارسی زبان مانند افغانستان نموده است.

برای اعطای جایزه ملی نام آوران عرصه صنعت و اقتصاد شرکت بین المللی آگرین سیس  اقدام به بررسی مواردی چون کیفیت محصولات و خدمات، تعهد مدیریت به کیفیت و حفظ محیط زیست، بهره وری سرمایه و میزان ارزش افزوده ، محبوبیت و میزان اعتبار بین مشتریان ،میزان کارآفرینی و ایجاد اشتغال توسعه بازار ، توسعه سیستم های مدیریتی مانند  ISO 9001 , ISO 14001 , HSE , ISO 22000 و غیره در سازمان، مجوز ها و گواهی های اخذ شده از مراکز دولتی، نوآوری و رشد سازمان متقاضی نموده و درصورتی که سازمان حائز امتیاز لازم شود تندیس نام آوران صنعت و اقتصاد به مدیران آن همراه با دیپلم مربوطه داده می شود.

به شرکت هایی که موفق به دریافت این تندیس شوند اجازه داده می شود که از علامت نام آوران صنعت و اقتصاد شرکت آگرین سیس بر روی سربرگها و کاتولوگها ی خود استفاده نمایند.

شرکت بین المللی آگرین سیس مصمم است جایزه نام آوران عرصه صنعت و اقتصاد را  به مدیران سازمان های پیشرو در کشور برادر و هم زبان افغانستان نیز اعطا نماید و به این منظور تسهیلات خاصی برای شرکت های افغانی در نظر گرفته است.

کنگره ملی تجلیل از نام آوران صنعت و اقتصاد

شرکت بین المللی آگرین سیس با کسب مجوزهای لازم در آبان ماه ۱۳۹۲ اقدام به برگزاری کنگره ملی تجلیل از نام آوران عرصه صنعت و اقتصاد در محل سالن همایش های بین المللی صدا و سیما نمود در این کنگره تعدادی از مقامات کشوری و سیاسی کشور حضور داشتند بعد از سخنرانی مقامات دولتی و فرهنگی و مدیران شرکت بین المللی آگرین تندیس نام آوران عرصه صنعت و اقتصاد بوسیله به مدیران برگزیده اعطا شد..

در این کنگره مدیریت شرکت آگرین سیس  نماینده ASYSسرکار خانم مهندس امانی درارتباط با نقش سیستم های مدیریت و سخنرانی نمودندسپس آقای دکتر امیررضا جوادی رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت مهندسی پویندگان ایمنی و کیفیتبه ارائه مطالب آموزشی در ارتباط با استاندارد مدیریت پروژه ISO 10006 و PMBOK پرداخته ، سپس آقای دکتر صارمی از مشاوران وزیر در ارتباط با پروژه های مسکن و اوضاع پروژه های مسکن در جهان صحبت نمودند در ادامه مدیریت انجمن شرکت های انبوه ساز در ارتباط با نحوه اجرای پروژه های انبوه سازی صحبت کردند آقای دکتر علیرضا نبی از مدیران فرهنگی کشور در مورد اخلاق در کارآفرینی سخنانی ایراد فرمودند.

در خاتمه این جلسه به  ۳۹ تن از مدیران شرکتهای برتر که حائز امتیاز لازم در ارزیابی برای اخذ تندیس نام آوران صنعت و اقتصاد شده بودندتندیس نام آوران صنعت و اقتصاد داده شد.

همچنین به کلیه مدیران حاضر در این مراسم گواهینامه شرکت در سمینار آموزشی به ارزش یک روز داده شد این گواهینامه بین المللی بوده و در سایت ASYS ACADEMY ثبت شده و از طریق وارد کردن شماره این گواهینامه در سایت www.asysacademy.com اصالت آن قابل کنترل است.

مدیران شرکت هایی که مایل به شرکت در ارزیابی جهت جایزه ملی نام آوران عرصه صنعت و اقتصاد هستند باید درخواست کتبی خود را  در این زمینه به شرکت بین المللی آگرین سیس تسلیم نمایند. پس از دریافت درخواست اطلاعات لازم در ارتباط با روش ارزیابی به اطلاع شرکت می رسد و تاریخی جهت اریابی با سازمان توافق شده و ممیزی بر اساس آن انجام می شود در صورت رسیدن به نمره تعیین شده جایزه به مدیریت شرکت داده می شود برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.